شرایط و مقررات استفاده از سرویس نگهبان هوشمند ثمین

مجری طرح متعهد می گردد که بعد از نصب کامل تجهیزات توسط متقاضی و تایید کارشناسان ، متقاضی را از خدمات این طرح برخوردار گرداند.

ارائه ی مشاوره های حفاظت فیزیکی و الکترونیک نیز به بصورت رایگان توسط مجری ارائه خواهد شد

پس از شروع قرارداد و تائید کامل کارشناسان  ؛ بروز رسانی سیستم های حفاظتی متقاضیان و انجام سرویس های دوره ای آن در اماکن تحت پوشش طبق برنامه ی اعلامی مجری طرح به عهده متقاضی خواهد بود .

اتصال به شبکه ی اختصاصی مانیتورینگ و کنترل از راه دورتوسط مجری انجام می پذیرد

انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از وقوع جرم در صورت دریافت علائم هشداری ارسال شده از اماکن تحت پوشش توسط مجری صورت خواهد گرفت

مرور تصاویر سیستم های نظارت تصویری و دوربین های مدار بسته ؛ بنا به درخواست مشترکان  بر اساس بازه های زمانی تعیین شده انجام خواهد گرفت.

هماهنگی های لازم با مراجع ذی صلاح در صورت رؤیت یا وصول علائم هشداری و اعزام گشتی به محل قرارداد.

حضور فوری عوامل نگهبانی در محل های هشدار شده و همچنین ارائه ی خدمات انتظامی مورد نیاز در محل و همکاری با پلیس

ترمیم محل آسیب دیده ، پس از مدت فوق با دریافت هزینه های مربوطه انجام خواهد پذیرفت.

جبران خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات مندرج در بالا بر اساس آیین نامه بیمه مرکزی کشور در موضوع سرقت (پول نقد، طلا و جواهر و اوراق بهادار شامل جبران خسارات نمی‌شوند)

متقاضی متعهد می گردد که پس از نصب تجهیزات و پرداخت هزینه های قرارداد مطابق با دستورالعمل ابلاغی از سوی مجری طرح عمل نموده و از آن تخطی ننماید.

چنانچه متقاضی به هر دلیلی قصد قطع همکاری را داشته باشد، متعهد می گردد بعد از پرداخت هزینه ی کامل ماه جاری و تصفیه حساب اقدام به قطع همکاری نماید.

در صورت بروز هر گونه خسارت از ناحیه متقاضی به تجهیزات و یا استفاده ی ناصحیح از آن و یا ایجاد هر گونه خلل در اجرای طرح برای هریک از عوامل ، تمامی خسارات به عهده ی وی خواهد بود و در این خصوص بایستی کاملا” پاسخگو باشد. و همچنین مبلغ کل قرارداد از فرد متقاضی اخذ گردیده و مسترد نمی شود .

متقاضی می بایست نسبت به تعمیر و رفع نقص از سیستم های موجود براساس نظر کارشناسان مجری طرح اقدام نماید.

به منظور جلوگیری از حوادث احتمالی و پیشگیری از بروز جرایم و همچنین اجرای صحیح و کامل طرح نگهبان هوشمند در زمان وقوع جرم یا حادثه متقاضیان براساس این قرارداد رضایت کامل  مبنی بر حق ورود مجریان طرح پس از هماهنگی با سلسله مراتب یا مرکز کنترل به محل درخواستی را اعلام می نمایند